Alışveriş Merkezi Kiralama

Yurt İçi ve Yurt Dışı Kiralama ve Perakende Danışmanlığı Marka Karması Oluşturmakta ve Hazırlık aşamasında veya hayata geçmiş AVM projeleri için AVM Kiralama hizmetlerini de bünyesinde barındıran Innowith, projelerin tüm detaylarına yönelik bütünleşik çözümler sunuyor. Mağaza Karması, Kiralama Planı, Proje Lansmanı ve Kiralama Süreci’ne yönelik tüm aşamalarda hizmet veren Innowith, sektörden gelebilecek tüm talepleri öngörerek, potansiyel kiracıların belirlenmesinden, proje ve yatırımcıları tanıtmaya yönelik basın toplantılarının organize edilmesine kadar her şeyi, profesyonel ekibi ile çözüme ulaştırıyor.

AVM Projesinin fiziksel özellikleri, bölgede yer alan rekabete göre; perakende sektöründen gelebilecek taleplerin öngörülmesi ve buna bağlı olarak mağaza metrekare ve adet çalışmalarının tamamlanması. Mevcut mağaza adedi ve sektörel dağılma göre potansiyel kiracıların belirlenmesi.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın :

Innowith profesyonel ve kaliteye önem veren , AVM danışmanlığı , yönetimi yapan ve harika projeler / dijital ve yaratıcı çözümler sunar.